trende
trende

Asansörlü Taşımacılık

15.12.2020
942
Asansörlü Taşımacılık

Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti sunmak için asansörlü sistem kullanmak şarttır. Bizler’de müşterimize iyi ve sorunsuz bir taşımacılık deneyimi sunmak için asansörlü sistemler ile taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık hizmetinde ekibimiz evin içerisinde yer alan eşyaları paketleyip işlerini bitirdiklerinde asansör operatörüne haber vererek asansör kurulumunu gerçekleştirmesini bekler. Asansör kurulumu uygun yere yapıldıktan sonra kamyon asansör sistemine yanaşarak yükleme işlemlerine geçilir.

Asansörlü Sistemin Avantajları
  • Taşımacılık işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Taşımacılık esnasında komşulara rahatsızlık verilmez.
  • Eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kalkar.
  • Bedensel yorgunluk olmaz.
Fotoğraf Galerisi

Asansör sistemi yukarıda yer alan resimlerde gördüğünüz gibi çalışmaktadır. Bu sistem ile 25. Kat’a kadar olan taşımacılık işlemlerinde kullanılmaktadır. Sepet kısmına 400 kilo’ya kadar yükleme yapılabilmektedir. elektrik tellerinin bulunduğu veya yanaşma mesafesinin olmadığı yerlerde asansör sistemi ne yazık ki tercih edilememektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
Asansör sistemi kaç metre mesafeye ulaşmaktadır?

Asansör sistemi 72 metreye kadar uzanabilmekte olup bu 72 metre yüksekliğinin tamamının kullanılabilmesi için sistemin binaya sıfır kurulması gerekir. Asansör sistemi binanın ne kadar uzağına kurulursa çalışma yüksekliği bir o kadar düşecektir.

Asansör sistemi ile taşınırken eşyalar zarar görür mü?

Hayır, asansörlü sistem ile taşınırken eşyalarınızın zarar görme olasılığı yoktur. Rüzgarlı havalarda sepet kısmı kutu haline dönüştürülerek eşyaların asansörden düşme olasılığı ortadan kaldırılır.

Tüm taşımacılık işlemleri asansörlü mü gerçekleştirilir?

Bina dış cephesinin asansör kurulumuna uygun olması halinde tüm taşımacılık işlemleri asansörlü sistem ile gerçekleştirilir. Dış cephenin uygun olmadığı durumlarda bina asansörü kullanılır veya beden gücü ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir.

Teklif Formu

    istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık