trende
trende
15.12.2020
1.067
Depolama

Müşterilerimiz bazen eşyalarını depolamak için bizlerden depolama hizmeti talep etmektedir ki bizler Türkiye’nin farklı bölgelerinde depolara sahibiz ve bu depolarda yerel ve ulusal müşterilerimize depolama çözümleri sunmaktayız. Bazen yurt dışına araştırma için taşınan bir öğretim görevlisi’nin eşyaları bazen ise evin içerisinde yer alan fazlalık eşyaları depoluyoruz.

Depolarımızın Başlıca Özellikleri
  • 7//24 Güvenlik görevlisi ve kamera kaydı.
  • Rutubetten arındırılmış tozsuz ve havalandırılan ortam.
  • Haşere ve kemirgenlere karşı önlem alınmış depolar.
  • Dilediğiniz zaman eşyalarınıza erişim imkanı.
Fotoğraf Galerisi

Depolarımızın tamamı düzenli olarak havalandırılıp ilaçlanarak güvenilir bir depolama hizmeti sağlanmaktadır. Eşyalarınız depolanma süreci boyunca sigortalı olup oluşabilecek her türlü zarara karşı teminat kapsamındadır.

Sıkça Sorulan Sorular
Fiyatlandırma nasıl yapılır?

Depolanma hizmetinde fiyatlandırma depolanması gereken eşyaların yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Ödeme periyodları ise aylık veya yıllık olup fiyatlandırmadaki güncellemelerde TEFE ve ÜFE oranları baz alınmaktadır.

Depolama alanı güvenilir mi?

Evet, depolama alanlarımızın tamamı 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve bu zaman zarfında bekçi tarafından korunmaktadır.

Eşyalarımı ne zaman görebilirim?

Eşyalarınızı görmek için randevu almanıza v.s. gerek yoktur. Depolanan eşyalarınızı gelip dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Size ait olan bölmenin anahtarı zaten sadece sizde bulunmaktadır.

Depolama konusunda yıllardır profesyonel taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Depolama alanlarımızın tamamı epoksi zemin ile kaplanmış olup farklı kapasitelere sahip bölümlerden oluşmaktadır.

Depolama Hizmeti
Depolama konusunda tarafımızdan hizmet alırken paketleme ve taşımacılık konusunda hizmet sağladığımızı göz önünde bulundurunuz.
Teklif Formu

    istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık