trende
trende

Denizyolu Taşımacılığı

15.12.2020
1.564
Denizyolu Taşımacılığı

Amerika, Uzakdoğu, Afrika veya Avustralya bölgelerine taşınacak olan kişilerin en çok tercih ettiği ekonomik taşımacılık türüdür. Havayolu ve Karayolu taşımacılığına göre taşımacılık süreci daha uzundur ama ekonomiktir. Denizyolu taşımacılığında eşyalarınız bir konteyner içerisine yüklenerek teslimat ülkesindeki teslimat noktasına kadar bu konteyner içerisinde teslimt adresine kadar yol almaktadır.

Denizyolu taşımacılığı son derece güvenilir bir taşımacılık türü olup kıtalararası taşımacılıklarda en çok tercih edilen taşıma şeklidir. Konteyner kapasiteleri 33 – 76 metreküp arasında değişiklik göstermekte olup dilediğiniz kadar çok eşyayı rahatlıkla yükleyebilmektesiniz.

Hizmet Özellikleri
  • Dilediğiniz ebatlarda konteyner ile eşyalarınızı taşımak mümkün.
  • Eşyalarınız yolculuk esnasında aktarılmaz, teslim ettiğiniz gibi teslim alırsınız.
  • Gümrükleme prosedürü hızlı ve kolaydır.
  • Teslimat adresinde kurulum için güvenilir çözüm ortakları bulundururuz.
Fotoğraf Galerisi

Denizyolu taşımacılığında kapınıza gelen kamyonun üzerinde eşyalarınızın istif edileceği konteyner bulunmaktadır. Bu konteyner tüm yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra limada doğru hareket etmekte ve gümrükleme yapıldıktan sonra mühürlenmektedir. Gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra konteyner gemiye yüklenerek yola çıkmaktadır. Gemi ismi size daha öncesinden bildirildiği için geminin konumunu anlık takip edebilirsiniz. Konteyner teslimat bölgesinin limanına ulaştığında orada’da gerekli incelemeler ve gümrükleme işlemleri tamamlandığında kamyona yüklenerek teslimat noktasına doğru yola çıkmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular
Denizyolu taşımacılığı ne kadar sürer?

Denizyolu ile yapılan taşımacılıklar taşınacağınız bölgeye düzenlenen sefer sayısına müsaitlik durumuna ve yoğunluğa göre 4 – 6 hafta arası sürmektedir.

Eşyaların kaybolma olasılığı var mı?

Hayır, Konteynır’ı taşıyan gemi batmadığı sürece eşyalarınızın kaybolma olasılığı yoktur ki bugüne kadar böyle bir olay ne yaşadık ne de böyle bir olay ile karşılaştık.

Eşyalarımın zarar görme olasığı var mı?

Normalde eşyalarınızın zarar görme olasılığı yoktur. Zarar görecek olsa da nakliye sigortası zararınızı karşılayacaktır.

Denizyolu taşımacılığı onlarca yıldır güvenle tercih edilen bir taşımacılık türü olup İzmir’den Dünya’nın istediğiniz yerine eşyalarınızı güvenilir bir şekilde nakledebilmekteyiz.

Teklif Formu

    istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık