trende
trende

Havayolu Taşımacılığı

15.12.2020
937
Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı ve lojistik hizmetlerimiz ile kıtalararası taşımacılık süreci kısalmakta ve güvenilir bir şekilde tamamlanabilmektedir. Amerika ve Avustralya kıtalarına yoğun olarak ürün ve parsiyel eşyalar gönderen müşterilerimizin gönderilerini hızlı bir şekilde gümrükleyerek teslim etmekteyiz.

Hava yolu ile eşyaların taşınması genellikle parça eşyalarda tercih edilmektedir. Fiyatlandırma konusunda diğer taşımacılık türlerine göre maliyetli olan havayolu taşımacılığın dezavantajı fiyatlandırma politikası olup tabii ki avantajlarından da bahsetmeden edemeyiz.

Havayolu taşımacılığın avantajları
 • Taşımacılık işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Gümrükleme işlemleri diğer taşımacılık türlerine göre daha hızlı gerçekleştirilir.
 • Dünya’nın her yerine taşımacılık mümkündür.
 • 7/24 canlı yük takibi yapabilirsiniz.
Havayolu taşımacılığını kimler tercih eder?

Bugün’e kadar tarafımızdan havayolu taşımacılığı hizmeti alan kişilerden bahsedecek olursak bunlar doktora yapmak için yurt dışına taşınan kişiler, Fuar katılımı gerçekleştirmek isteyen bir şirket veya acil yardım gönderileri için bizi tercih eden kurumlar.

 • T.C. Cumhurbaşkanlığı
 • T.C. İçişleri Bakanlığı
 • T.C. Dışişleri Bakanlığı
 • Avrupa Birliği Başkanlığı
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi
 • Baykar Teknoloji
 • Dünya Sağlık Örgütü
Havayolu Taşımacılık Hizmeti ile alakalı Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat ne kadar sürmektedir?

Eşyalarınız kamyon’a yüklendikten sonra hava limanı gümrüğünden geçtikten sonra uçağa yüklenerek yola çıkar. Uzakdoğu veya Amerika kıtaları seferin en uzun sürdüğü yerler olup direk uçuşlar ile 12-15 saat içerisinde eşyalar hedef ülkeye ulaşarak orada gümrükleme işlemleri yapılarak kamyona yüklenerek müşteri tarafından belirtilen teslimat adresine gönderilir. Teslimat ortalama olarak 3-5 gün içerisinde gerçekleştirilir.

Havayolu taşımacılığında eşyalarımın kaybolma olasılığı var mı?

Hayır, havayolu taşımacılığında müşterimize ait olan bütün eşyaların üzerine barkod yapıştırılarak listelenir. teslimat sırasında yine sizlere bütün eşyalar tek tek kontrol edilerek teslim edilmektedir.

Havayolu taşımacılığı sigortalı mı?

Evet, tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi havayolu taşımacılığında da eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Öyle ki yolculuk esnasında eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız nakliye ücreti ile birlikte tazmin edilir.

Havayolu taşımacılık hizmetimiz ile alakalı sizleri elimizden geldiği kadar bilgilendirmeye çalıştık. Yine de eksik kaldığımız bir husus var ise konu ile alakalı bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Teklif Formu

  istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık