trende
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Müşteriler tarafından bizlere en çok yönlendirilen sorular ve bu soruların cevaplarına bu sayfamızda yer verdik. Yine de aklınızdaki sorunuzun cevabını bulamadıysanız bizi aramaya veya bize yazmaya çekinmeyin.

Ekspertiz hizmetiniz ücretsiz mi?

Evet, taşımacılık günü herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Evinize ekspertiz kabul edememeniz halinde evinizin resimlerini taradımıza WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz. Eşyalarınızı gözden geçirdikten sonra sizlere fiyat teklifi sunabiliriz.

Nasıl çalışıyorsunuz?

Müşterilerimizin tarafımızdan talep etmiş olduğu hizmet doğrultusunda hizmet sağlamaktayız. Normalde müşterilerin çoğu standart taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Standart taşımacılık hizmetlerinde evin içerisinde yer alan ufak tefek eşyalar müşteri tarafından kolilendikten sonra kalan eşyalar bizim tarafımızdan paketlenip ambalajlanmaktadır.

Ne tür ambalajlama malzemesi kullanıyorsunuz?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemelerinin tamamı avrupa standarlarında olup sağlığınıza zararlı olabilecek hiçbir madde veya alerjen içermemektedir. Ambalajlama malzemelerimizin içinde streç folyo, balonlu naylon, oluklu koliler, kraft kağıt ve dolgu köpüğü bulunmaktadır.

Hizmetleriniz sigortalı mı?

Evet, Metropol Lojistik olarak Anadolu Sigorta ile anlaşmalıyız ve tüm hizmetlerimizi sigortalı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tarafımızdan hizmet alırken meydana gelebilecek her türlü zarar sigorta kapsamında olup zararınızın hızlı bir şekilde karşılanmaktadır.

Kamyonlarınız kapalı mı?

Evet, araç filomuzda yer alan TIR, kamyon ve kamyonetlerin tamamı kapalı kasalara sahiptir. Araçlarımız ev eşyası veya mobilya türü eşyaları güvenli şekilde taşımak için tasarlanmış kasa ile donatılmış olup bu kasa içerisinde taşınan eşyalar hiçbir şekilde dış hava şartlarından etkilenmemektedir.

Asansörlü taşımacılık hizmetiniz mevcut mu?

Evet, şirketimiz farklı yüksekliklere uzanabilen asansörlere sahip olup yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılması gereken taşımacılık işlemlerinde asansörlü sistem tercih etmekteyiz.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık