trende
trende

Evden Eve Nakliyat

15.12.2020
1.190
Evden Eve Nakliyat

Firmamız 1980 yılından bu yana hizmetinizde. İlk günden bu yana her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çabaladık durduk. Bugün yıllarca süren işlemlerin ardından sonsuz deneyim ve kaliteli ekipmanlarla İzmir Göztepe Evden Eve Nakliyat işlemlerinizin tamamında yine sizlerin yanınızdayız. Unutmayın, firmamız sadece İzmir çıkışlı nakliye işlemleri ile değil tüm Türkiye’de sizlere hizmet vermektedir.

Nakliye işlemlerimiz her zaman belirli bir şemaya göre ilerlemektedir. Bugün sizlere Evden Eve Nakliyat işlemlerimiz sıradan gerçekleşen şemadan bahsedeceğiz ama unutmayın hem parça eşya hem de kurumsal taşımacılık alanında da sizlere hizmet veriyoruz.

Neden Metropol Lojistik?
  • Taşımacılık işlemleri uzman personeller tarafından gerçekleştirilir.
  • Bütün taşımacılık işlemleri sigorta kapsamında gerçekleştirilir.
  • Eşyaların tamamı itinalı bir şekilde paketlenerek taşınır.
  • Taşımacılık işlemleri kapalı kasa evden eve nakliyat kamyonları ile gerçekleştirilir.
Fotoğraf Galerisi

Firmamız Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı tarafından taşımacılık hizmeti sunabilmek için gerekli olan k belgesine sahiptir. Aynı zamanda sözleşmeli ve faturalı olarak sizlere hizmet sağlar. İşlemlerimizin tamamında sizlere sigortalı ve garantili olarak hizmet vermekteyiz. Bu garanti hem kazalarla alakalıdır ve eğer (kazalar) meydana gelirse maddi kayıplarınızı karşılar hem de teslim süresini, ücretini sabitlemek içindir. Bizimle çalışırken geç teslim gibi bir tedirginlik yaşamadan ya da bir bahane ile fiyatın artırılmasını düşünmek zorunda kalmadan hizmet alırsınız.

Sizlere daha en başında da söylediğimiz gibi 1980’den bu yana hizmetinizdeyiz ve ilk günden bu yana sadece memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Bu nedenle hem ekip / ekipman hem de fiyat açısından bizi tercih etmek sizi memnun edecektir. Unutmayın, ancak aldığınız hizmetten siz gerçekten de memnunsanız o zaman biz görevimizi gerçekten yerine getirmiş sayılırız.

Sıkça Sorulan Sorular
Eşyalarımın tamamını siz mi paketliyorsunuz?

Anlaşma durumuna göre paketlemenin tamamını yapabilmekteyiz ama standart taşımacılık hizmetinde evin içerisinde yer alan ufak tefekler ve mutfak malzemesinin müşteri tarafından paketlenmesi gerekmektedir.

Kamyonlarınız kapalı mı?

Evet, araç filomuzda yer alan kamyonların tamamı kapalı çelik kasalara sahiptir. Kasalarımızın içerisinde yer alan eşyalar hiçbir şekilde dış hava şartlarından etkilenmemektedir.

Detaylı Bilgi için Bizi Arayabilirsiniz
Teklif Formu

    istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık