trende
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Metropol Lojistik ve Nakliyat

1980 yıllarında kurumsal bir evden eve nakliyat ihtiyacı duyan insanlara dışarıdan bakıldığında isteklerinin amatörce veya profesyonellik ile alakası olmayan bir şekilde yerine getirilemediğini gözetledik. Vatandaşlarımızın nakliyat ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde kapatmak için 39 yılı aşkın süredir hizmet sağlamaktayız. Ter türlü kapasiteye sahip araçlarımız ile her türlü ihtiyaca profesyonel çözümler sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin tamamını şirket garantimiz altında gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimizin öncelikli hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olup bir kez değil sürekli tercih edilen ve tavsiye edilen bir şirket olmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.

Araç filomuzda farklı ebat ve kapasitelere sahip yüksek modelli araçlar yer almaktadır. Araçlarımızın tamamı K3 yetki belgesine sahiptir. Şoförlerimizin tamamı en az 5 yıllık uzun yol deneyimine sahiptir. Şoförlerimizin tamamı Ulaştırma Bakanlığı tarafından yurtiçi yük taşımacılığı için öngörülen SRC-4 belgesine sahiptir.

Çözüm Ortağınız
  • Müşterilerimize daima istekleri doğrultusunda hizmet sunmaktayız.
  • Bütün müşterilerimize şartsız koşulsuz müşteri memnuniyeti garanti etmekteyiz.
  • Taşınacak olan eşyaların tamamı kullanılmamış ambalajlama malzemeleri ile paketlenmektedir.
  • Çalışanlarımızın tamamı en az üç yıllık sektör tecrübesine sahiptir.

Taşımacılık konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için isteklerinizi dinleyerek sizlere hizmet sağlıyoruz.

Çalışma Sistemimiz
Tüm taşımacılık işlemleri aynı şekilde mi gerçekleştirilir?

Hayır, çalışma şeklimiz tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Taşımacılık işlemlerine başlamadan önce müşterilerin isteklerini dinleyerek hareket ediyoruz. Kısacası müşterimizin bizlerden talep etmiş olduğu ayrıntılı hizmet bizler için son derece önemlidir.

Adım adım nakliyat

Sırası ile taşımacılık işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini mi merak ediyorsunuz?
1- Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eksperimiz evinize gelerek taşınmasını istediğiniz eşyaları gözden geçirip taleplerinizi dinledikten sonra sizlere fiyat teklifini sunar.
2- Fiyat teklifini kabul etmeniz halinde bir nakliyat sözleşmesi imzalanarak hizmet ayrıntıları ve taşınma tarihine yer verilmektedir.
3- Taşınma günü geldiğinde anlaşıldığı gibi taşınması gereken eşyaların tamamı paketlenip ambalajlanarak kamyon içerisine yüklenmekte ve kamyon yola çıkmakta.
4- Eşyalarınız yeni evinize teslim edilerek kurulum işlemleri gerçekleştirilir.

Misyonumuz

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenip kusuruzca taşımacılık hizmetini tamamlayarak müşteri memnuniyetinden ödün vermemek öncelikli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Evden eve taşımacılık konusunda standartları belirleyen ve Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip olan nakliye şirketi konumuna gelmek ve devamında uluslararası ev taşımacılığı hizmeti sunarak dünya çapında tanınan bir marka olmak.

istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Evden Eve Nakliyat evden eve taşımacılık