trende

Hatay Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Hatay Evden Eve Nakliyat


Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay ve ilçelerinde şehiriçi ve şehirlerarası asansörlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Metropol lojisitik olarak Hatay’ın her yerinden Türkiye’nin her yerine uzman ekibimiz ile ev ve ofis taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Çok sayıda kamyon ve asansör ile Hatay ilinde asansörlü ev taşımacılığı hizmeti sunan ilk nakliye şirketlerinden bitanesi olarak faaliyet sağlıyoruz.

Sigortalı hizmet

Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerin tamamında eşyalarınız her türlü hasara karşı sigorta kapsamındadır. Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü hasara karşı eşyalarınız sigorta güvencesindedir. Taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde sigorta eksperti hasar tespiti yaparak zararınızı en kısa sürede karşılamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Eşyaların kolay bir şekilde taşınabilmesi ve eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi için avrupa ülkelerinde yıllardır tercih edilen asansör sistemini kullanıyoruz. Eşyalarınızı taşımadan önce eşyalarınızı paketledikten sonra 15. kata kadar uzanabilen asansörlü sistem ile taşımacılık hizmetlerini tertemiz bir şekilde sağlıyoruz.